Zrywarki

Oferujemy wysokiej jakości uniwersalne zrywarki do materiałów tekstylnych , papierniczych , z tworzyw sztucznych, opakowań , lin, sznurków, sznurówek, włókien, nici itp.

Zadzwoń tel. (+48) 605 042 796

Oferujemy wysokiej jakości uniwersalne zrywarki do materiałów tekstylnych , papierniczych , z tworzyw sztucznych, opakowań , lin, sznurków, sznurówek, włókien, nici itp. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia z serwisem , oprogramowaniem po polsku, szeroką gamą szczęk i głowic pomiarowych. Posiadamy super wydajne zrywarki z automatycznym podawaniem do przędz  z wielu nawoji.

zrywarka automatyczna do przędz -Autofil 3

oraz bardziej uniwersalne zrywarki z automatycznym podawaniem z jednej pozycji .

zrywarka automatyczna do przędz -Autodyn 3

Nasze modele zrywarek  są zarówno jedno jak i dwu kolumnowe. Max siła zrywu naszych dwukolumnowych  maszyn wytrzymałościowych  jaką oferujemy  to 5000 kG = ca 50.000 N Prospekt do pobrania ponizej.

zrywarka automatyczna do przędz Tensolab 2512E-F

Seria Tenso-Lab 4 to najnowsza generacja dobrze znanych półautomatycznych  zrywarek  Tenso-Lab.
Nowe modele charakteryzują się następującymi właściwościami:
Nowa konstrukcja i wykonanie : wysoka czułość i solidność (może być używany do testowania zarówno włókien, jak i tkanin o wysokiej wytrzymałości),bezpośredni napęd poprzez  śrubę łożyskową, dostępna praca z małą prędkością, zwiększona wydajność do 5000 N,…Nowe komponenty: ulepszone działanie głowicy pomiarowej  (wyższy poziom dokładności i dodatkowy zakres), szybka wymiana  głowic pomiarowych i szczęk. Nowe otwarte oprogramowanie: bardziej intuicyjne i łatwiejsze w obsłudze, SQL baza danych i standardowe połączenie maszyny Ethernet z łatwym  eksportem danych, bez  ograniczeń dotyczących procedur testowania (może  je utworzyć użytkownik końcowy, nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności).

Dostępne modele:

· Tenso-Lab 4 Plus, kod 2512E, ze zintegrowanym komputerem PC
· Tenso-Lab 4, kod 2512F, z opcjonalnym zewnętrznym komputerem

zrywarka Tenso-Lab 4 najnowsza generacja