Badanie komfortu cieplnego

Jesteśmy przedstawicielstwem firmy Thermetrics   z USA
Producenta manekinów i systemów do badania komfortu cieplnego człowieka

Zadzwoń tel. (+48) 605 042 796

 

Jesteśmy przedstawicielstwem firmy Thermetrics  z USA

Producenta manekinów i systemów do badania komfortu cieplnego człowieka. Produkty te mają zastosowanie przy badanu klimatu w budynkach oraz określaniu bezpieczeństwa i komfortu szeroko rozumianych ubrań.
Wiele firm stosuje minimalistyczne podejście do testowania tekstyliów i odzieży. Skupiają się po prostu na spełnieniu odpowiednich norm ASTM i ISO. Ale dzisiejszy klient szuka o wiele więcej. Chcą wiedzieć, na bardziej osobistym poziomie, jak sprawdzi się u nich ubiór.

Czy będzie mi wygodnie?

Czy pozostanę chroniony?

Czy ten produkt będzie działał zgodnie z obietnicą?

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie firmy z przekonującym przekazem mają ogromną przewagę. A deklaracje dotyczące właściwości termicznych są niczym bez wypróbowanych i przetestowanych dowodów. Czas więc zdobyć ten dowód. Jak możemy Ci pomóc opowiedzieć Twoją historię?

Zaawansowana technologia pomiaru termicznego, która opowiada Twoją historię

Testowanie tekstyliów i odzieży tworzy więcej niż punkty danych do zaznaczenia pola wymagań. Testowanie stanowi podstawę dla historii interakcji między użytkownikiem a ubraniem. Pewne prognozy dotyczące komfortu cieplnego i wydajności, które muszą usłyszeć Twoi klienci.

Firma Thermetrics projektuje wiodące w branży precyzyjne przyrządy do pomiaru temperatury dla wszystkich potrzeb testowania tekstyliów. Nasze manekiny termiczne i chronione płyty grzejne ( sztuczna skóra)  naśladują fizjologię człowieka i umożliwiają:

Udoskonalenie  twoich produktów.

Sprawdzanie  twoich hipotez.

Odpowiednią argumentacje